Když tattoo a logistika šlape

17.06.2021

Na startu každého businessu je dobré dělat ta správná rozhodnutí. Fulfillment řešení skladů a logistiky je rozhodně jedním z nich a světové i české trendy dlouhodobě vykazují jejich velkou expanzi.

Náš business a e-shop https://www.tattoosonclothes.cz/ je založen na kombinaci vysoké kreativity našich designérů - tatérů a na profesionálních službách provozu e-shopu a klientského servisu. Vyžaduje to řadu "otravných" kancelářských procesů, které nejdou ideálně dohromady s čistou hlavou pro kreativitu, a proto jsme od začátku věděli, že na tuhle část práce potřebujeme partnera, říká zakladatel e-shopu Martin Bílek.

Fulfillment v pojetí spolupráce s Image Office znamená komplexní zajištění logistických a skladových služeb od A do Z. Toto Fulfillment řešení tak řeší styk s dodavateli, naskladnění, kontroling a expedici produktů včetně monitoringu dopravy a komunikaci se zákazníky. Image Office tak přebírá všechny procesy od převzetí produktu po ověření dodání klientovi. 

Díky tomu si tak pouze monitorujeme potřebné procesy a můžeme se naplno věnovat rozvoji svého businessu. Andrea Čapková a její tým z Jihlavy za nás přebral veškeré starosti včetně pro nás zcela zásadního kontrolingu kvality jednotlivých produktů, čímž nám nejen neuvěřitelně šetří čas, ale také nám kryje záda, protože nemusíme mít obavy z odeslání nekvalitního produktu zákazníkovi a následných reklamací.

"Image Office nás doprovází na naší cestě od samého začátku. Při vzniku naší společnosti jsme porovnávali několik možných spoluprací v rámci full-filmentu. Spolupráci s Image Office jsme si ze začátku vybrali díky tomu, že se nám opravdu věnovali. Ostatní jen zaslali ceník, a to bylo vše. Každý e-shop potřebuje ze začátku pořádnou péči v rámci nastavení full-filmentových procesů, a to jsme u Image Office dostali. Spolupráce přetrvává a jsme stále spokojeni, jako na začátku. Vše funguje, jak má. Oceňuji, že když nám přišel balík zboží od nového dodavatele, v Image Office ho náhodně probrali, zjistili, že zboží není úplně v ideálním stavu, a díky tomu jsme přistoupili v reklamaci. V opačném případě by se toto zboží dostalo k našim zákazníkům. Image Office doporučujeme všem, kteří chtějí od svého full-filmentu maximum."

Začlenění Fulfillment služeb do Vašeho businessu byste měli zvážit ať již máte fungující firmu, nebo zrovna začínáte. Získáte tím čas, který je dnes nejcennější komoditou a také cenné rady zkušeného a osvědčeného partnera, které pomohou nakopnout váš business.

Společnosti jako Image Office díky individuálnímu servisu, který se přizpůsobuje typu a potřebám klienta vytváří zcela nový prostor pro rozvoj spravovaných projektů, a to především díky spektru bonusových služeb od marketingového poradenství po poskytnutí výdejních míst v Čechách.