Krkavčí matka a logistika bez starostí

16.06.2021

Jak díky fulfillmentu trojnásobná matka zvládla vybudovat a provozovat internetový blog a e-shop se svými autorskými knihami.

Veronika Hurdová je opravdu akční člověk, který na svojí spisovatelské činnosti postavil e-shop krkavcimatka.cz. Při psaní, starání se a výchově tří dětí, ale nemá času nazbyt, a proto když začaly její knihy jít na odbyt musela řešit klasické e-shopové problémy s logistikou a řešením objednávek. Sama běhat na poštu nestíhala, a vlastně to ani není přínosem se o všechno starat sama.

Začala tedy hledat vhodné řešení, které by mimo standardních logistických služeb přineslo její práci i něco navíc. Symbiozu našla ve spojení s Andreou Čapkovou a fulfillment společností Image Office z Jihlavy.

Už od vstupního rozhovoru bylo jasné, že tohle je ta správná cesta. Mimo špičkového skladování v řízeném skladu Image Office zajistila e-shopu krkavcimatka.cz komplexní servis. Díky individuálnímu přístupu ke klientovi pomohli nastavit vlastně všechny logistické procesy a otevřeli zcela nový prostor především v komunikaci se zákazníky. Dnes tak vše funguje zcela samostatně pod dohledem jednotlivých pracovníků Image Office a Veronika má tudíž 100 % času na svoji práci a svoje děti.

"Služby Image Office využíváme pro vyřizování a rozesílání objednávek eshopu krkavcimatka.cz od dubna 2021. Maximálně spokojeni jsme od té doby my i naši zákazníci, kteří nyní dostávají své knížky včas a bez problémů. Byli jsme překvapeni, jak hladce může všechno běžet, což byla velká změna oproti našemu předchozímu dodavateli. Také nastavení procesů na začátku naší spolupráce proběhlo velmi hladce a v Image Office byli flexibilní a vyšli nám v mnoha věcech vstříc."

Fulfillment služby jsou dnes jasným trendem pro všechny e-shopaře, protože čas je nejcennější komodita. Společnosti jako Image Office díky individuálnímu servisu, který nenabízí standardní seznam služeb, ale přizpůsobuje se typu a potřebám klienta vytváří zcela nový prostor pro rozvoj spravovaných projektů, a to především díky spektru bonusových služeb od marketingového poradenství po poskytnutí výdejních míst v Čechách.