JAK POMŮŽEME?

Pohledávky a závazky s nimi spojené patří mezi nejstinnější stránky podnikání. Čas, který jim věnujete, jde vždy na úkor peněz, jež byste v té samé době mohli pro svou firmu získat efektivněji.

Ať už vaše pohledávky vznikly jakkoli, ve výsledku ochromují vaše podnikání a je zcela ve vašem zájmu se jich zbavit. Není-li z jakéhokoli důvodu možné či vhodné je mimosoudně vymáhat, můžete situaci vyřešit i jejich prodejem.

Firma, která vaše pohledávky odkoupí, je pak bude vymáhat ve vlastním zájmu, ale vás a vašeho podnikání se to již nebude týkat. Odpadne vám časově i psychicky náročná práce se správou pohledávek a vaši společnost to v krátkém čase ozdraví.

Image Office dokáže podnikatelům pomoci v mnoha oblastech jejich podnikání, nejinak je tomu právě i v otázce odkupu a prodeje pohledávek. Nechte management pohledávek odborníkům s mnohaletými zkušenostmi, a věnujte svůj čas a energii raději rozvíjení vlastního podnikání.

  • Vymáhání pohledávek
  • Odkup a prodej pohledávek
  • Mimosoudní vymáhání pohledávek

PROČ IMAGE OFFICE

V tom, co děláme, jsme opravdu dobří. Co vás bude stát moře času a sil, my zvládneme rychle a bez chyb. Se stejným zadáním jsme se potýkali již mnohokrát v minulosti, tudíž máme zkušenosti a známe všechna rizika.

JSME POHOTOVÍ

Dobře známe cestu, která vede ke splnění vašeho zadání. Neztrácíme čas na křižovatkách ani nebloudíme ve slepých uličkách.

NAŠE CENY JSOU PŘÍJEMNÉ

Jsme výkonní a zároveň efektivní, proto si můžeme dovolit účtovat vám za svou práci příznivé ceny. 

PRACUJEME KVALITNĚ

Když něco děláme, dáváme si na výsledku záležet. Víme, že je důležitý, jde přece o váš byznys. 

ZÁKLADNÍ HODNOTY SPOLEČNOSTI

DISKRÉTNOST

Je na klientech, co o svém podnikání chtějí či nechtějí vypouštět do světa. Pro nás je zveřejňování jakýchkoliv informací a údajů našich zákazníků tabu. Garantujeme tak stoprocentní diskrétnost.

RYCHLOST

Současný svět byznysu vyznává svižné tempo a podnikatelé jsou často nuceni jednat pohotově a bez váhání. Této potřebě samozřejmě přizpůsobujeme i náš servis. Je-li připravený zákazník, jsme připraveni i my. 

SPOLEHLIVOST

Nevěříme, že podnikání může dlouhodobě prosperovat bez důvěry. Zakládáme si na dobrých vztazích s klienty, a když něco slíbíme, vždy uděláme vše pro to, abychom dohodu dodrželi.

DOMLUVME SI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Rádi s vámi probereme vše potřebné.

Vyplňte prosím uvedený formulář, abychom se vám mohli nejpozději do 24 hodin ozvat.