JAK POMŮŽEME?

Málokterý podnikatel prodává veškeré své produkty či služby oproti kompletní platbě předem či proti 100% úhradě. Většina z nich dříve či později naváže takové obchodní vztahy, případně prolne obchod s těmi osobními, či někdy zariskuje a jde do obchodu na fakturu, s odloženou splatností apod., kde zároveň vždy vzniká riziko vzniku neuhrazené pohledávky.

V závislosti na mnoha faktorech (typu obchodního vztahu, kondici firem či třeba ekonomické krize) se pak různí jeho schopnost tyto pohledávky účinně vymáhat. Vymáhání pohledávek je obecně dlouhá, náročná a mravenčí práce s často velmi nejistým výsledkem, a samotná jejich existence může ohrožovat hladký chod firmy.

Mnohdy právě faktor třetí osoby, která do hry vstoupí, je tím nejúčinnějším a nejefektivnějším, už jen proto, že namísto emocí nastupují paragrafy.

Mimosoudní vymáhání pohledávek je v rukou nezávislého odborníka účinným nástrojem, jak chod firmy opět zpružnit a ozdravit. Naši odborníci mají s mimosoudním vymáháním pohledávek zkušenosti a vy se tak můžete vyhnout nepříjemným jednáním i soudním přím.

  • Vymáhání pohledávek
  • Odkup a prodej pohledávek
  • Mimosoudní vymáhání pohledávek

PROČ IMAGE OFFICE

V tom, co děláme, jsme opravdu dobří. Co vás bude stát moře času a sil, my zvládneme rychle a bez chyb. Se stejným zadáním jsme se potýkali již mnohokrát v minulosti, tudíž máme zkušenosti a známe všechna rizika.

JSME POHOTOVÍ

Dobře známe cestu, která vede ke splnění vašeho zadání. Neztrácíme čas na křižovatkách ani nebloudíme ve slepých uličkách.

NAŠE CENY JSOU PŘÍJEMNÉ

Jsme výkonní a zároveň efektivní, proto si můžeme dovolit účtovat vám za svou práci příznivé ceny. 

PRACUJEME KVALITNĚ

Když něco děláme, dáváme si na výsledku záležet. Víme, že je důležitý, jde přece o váš byznys. 

ZÁKLADNÍ HODNOTY SPOLEČNOSTI

DISKRÉTNOST

Je na klientech, co o svém podnikání chtějí či nechtějí vypouštět do světa. Pro nás je zveřejňování jakýchkoliv informací a údajů našich zákazníků tabu. Garantujeme tak stoprocentní diskrétnost.

RYCHLOST

Současný svět byznysu vyznává svižné tempo a podnikatelé jsou často nuceni jednat pohotově a bez váhání. Této potřebě samozřejmě přizpůsobujeme i náš servis. Je-li připravený zákazník, jsme připraveni i my. 

SPOLEHLIVOST

Nevěříme, že podnikání může dlouhodobě prosperovat bez důvěry. Zakládáme si na dobrých vztazích s klienty, a když něco slíbíme, vždy uděláme vše pro to, abychom dohodu dodrželi.

DOMLUVME SI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Rádi s vámi probereme vše potřebné.

Vyplňte prosím uvedený formulář, abychom se vám mohli nejpozději do 24 hodin ozvat.