JAK POMŮŽEME?

Pokud vám nevyhovují veřejná místa typu restaurace či hotely, můžete využít pronájmu našich zasedacích místností. Pokud si u nás zřídíte sídlo, máte tento pronájem za výhodnější ceny.

Tato služba zahrnuje:

  • Plně vybavenou zasedací místnost v centru Prahy, vybavenou tabulí nebo flipchartem
  • Základní občerstvení (kávu, čaj a vodu)
  • Možnost domlouvat si schůzky na prestižní adrese v centru hlavního města
  • Administrativní servis za nízké ceny
  • Kompletní poradenský servis na jednom místě

 

 

Prostor pro uspořádání vaší schůzky, jednání s úřady či za jakýmkoli jiným účelem si jednoduše zarezervujete telefonicky či e-mailem. Zasedací místnosti se nachází na adrese Břehová 8, pouhých 20 m od Pařížské ulice, u zastávky tramvají a v dochozí vzdálenosti od stanice metra Staroměstská.

PROČ IMAGE OFFICE

V tom, co děláme, jsme opravdu dobří. Co vás bude stát moře času a sil, my zvládneme rychle a bez chyb. Se stejným zadáním jsme se potýkali již mnohokrát v minulosti, tudíž máme zkušenosti a známe všechna rizika.

JSME POHOTOVÍ

Dobře známe cestu, která vede ke splnění vašeho zadání. Neztrácíme čas na křižovatkách ani nebloudíme ve slepých uličkách.

NAŠE CENY JSOU PŘÍJEMNÉ

Jsme výkonní a zároveň efektivní, proto si můžeme dovolit účtovat vám za svou práci příznivé ceny. 

PRACUJEME KVALITNĚ

Když něco děláme, dáváme si na výsledku záležet. Víme, že je důležitý, jde přece o váš byznys. 

ZÁKLADNÍ HODNOTY SPOLEČNOSTI

DISKRÉTNOST

Je na klientech, co o svém podnikání chtějí či nechtějí vypouštět do světa. Pro nás je zveřejňování jakýchkoliv informací a údajů našich zákazníků tabu. Garantujeme tak stoprocentní diskrétnost.

RYCHLOST

Současný svět byznysu vyznává svižné tempo a podnikatelé jsou často nuceni jednat pohotově a bez váhání. Této potřebě samozřejmě přizpůsobujeme i náš servis. Je-li připravený zákazník, jsme připraveni i my. 

SPOLEHLIVOST

Nevěříme, že podnikání může dlouhodobě prosperovat bez důvěry. Zakládáme si na dobrých vztazích s klienty, a když něco slíbíme, vždy uděláme vše pro to, abychom dohodu dodrželi.

DOMLUVME SI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Rádi s vámi probereme vše potřebné.

Vyplňte prosím uvedený formulář, abychom se vám mohli nejpozději do 24 hodin ozvat.